Söz Oyunu

Söz Dizisi Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut171 MB
  • Sürüm1.98
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciForgeGames
Televizyon dizisi olan Söz dizisinin mobil oyun versiyonu artık cep telefonlarınızda.

Televizyon dizisi olan Söz, mobil oyun hali ile artık cep telefonlarınızda yerini aldı. 

En az dizisi kadar heyecan dolu olan söz dizisi oyunu mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak sunulmaya başlandı. Akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Söz oyununda dizideki karakterler ile bir arada yer alacaksınız. Dizi senaryosu ile benzer bir şekilde geliştirilen söz oyununda özel bir timi komuta etmek için güçlü bir komutanı temsil edeceksiniz. 

Söz Dizisi Oyunu

Zorlu mücadelelerin içine gireceksiniz ve zorlu şartlar altında hem timinizi koruyacak hem kendinizi koruyacak hemde düşmanlara karşı sıkı bir savunma oluşturacaksınız. Oyunumuzda yapmanız gereken görevler ise şu şekildedir; rehine kurtarma, süreli alan savunma, rehineyi koruma, keşif, bilgi toplama, hedefleri yok etmek ve dahası söz oyununda sizleri bekliyor. 

Bölümlere başlamak için özel bir asker timi oluşturuyorsunuz ve düşmanlarınıza karşı güçlü bir strateji oluşturuyorsunuz. Onların sizlere karşı saldırılarına karşı her zaman stratejik bir plan kurmalı ve onlara karşı gelmeyi başarmalısınız. İzlenme rekorları kıran Söz dizisinin içerisine dahil olmak için dizinin resmi oyununa sahip olabilirsiniz. 

Söz Oyunu indir